Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Sorsolás és eredmény

2018.12.15 Szombat 

A csoport
17:00  Reszta - Válogatott SE    0 : 4
17:30  H-Z Tetőszervíz - Bácsborsód  0 : 1
18:00  Reszta - Bácsborsód   0 : 1
18:30  Válogatott SE - H-Z Tetőszervíz  2 : 2
19:00  H-Z Tetőszervíz -  Reszta   1 : 4
19:30  Válogatott SE  - Bácsborsód  2 : 1

A csoport végeredménye

1. Válogatott SE   7p

2. Bácsborsód   6p

3. Reszta   3p

4. H - Z Tetőszervíz   1p

 

2018.12.16. Vasárnap

B csoport
08:00  As Kóma  -  Bőrmuda  0: 5
08:30  Szettifó  -  Young Boys  0 : 3
09:00  As Kóma  -  Young Boys 0 : 8
09:30  Bőrmuda  -  Szettifó 3 : 0
10:00  Szettifó  -  As Kóma  0 : 3
10:30  Bőrmuda  -  Young Boys  0 : 5

B csoport végeredménye

1. Young Boys  9p

2. Bőrmuda  6p

3. AS Kóma  3p

4. Szettifó 0p

C csoport
11:00  Harry Mix  -  Bácsborsód Ifi  0 : 3
11:30  Casanova  -  Nyisztor daru  1 : 2
12:00  Harry Mix  -  Nyisztor daru  0 : 3
12:30  Bácsborsód Ifi  -   Casanova 1 : 7
13:00  Casanova  -  Harry Mix  3 : 0
13:30  Bácsborsód Ifi  -  Nyisztor daru  1 : 10

C csoport végeredménye

1. Nyisztor Daru 9p

2. Casanova  6p

3. Bácsborsódi ifi  3p

4. Harry Mix  0p

D csoport
14:00  Fc Sivass  -  2Akác 5 : 3
14:30  Frankcity  -  Extra 4 : 1
15:00  Fc Sivass  -  Extra  0 : 3
15:30  2Akác  -  Frankcity  1 : 2
16:00  Frankcity  -  Fc Sivass 0 : 2
16:30  2Akác  -  Extra  2 : 1

D csoport végeredménye

1. Frakcity 6p  +2

2. Fc Sivass  6p  +1

3. Extra  3p  -1

4. 2Akác  3p  -2

 

Negyed döntő

17:00 I.  Válogatott SE   - Casanova  0 : 7
17:30  II.  Young Boys  -  Fc Sivass  1 : 1 b.: 2 : 1

18:00 III. Nyisztor Daru  -  Bácsborsód   4  : 1

18:30  IV.  Frankcity  -  Bőrmuda  1 : 0

 

Elődöntő

19:00  I. Casanova  - II. Young Boys  2  : 0

19:30  III. Nyisztor Daru   - IV. Frankcity  1 : 3

3. hely

20:00  Young Boys  -  Nyisztor Daru   1 : 0

1. hely

20:30  Casanova   -  Frankcity   3 : 2

 

Gólkirály : Kerezsi Ferenc (Casanova)

Legjobb Kapus : Koletár Gergely (Casanova)

Legjobb Játékos : Harnos Zoltán (Frankcity)