Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Sorsolás és eredmények

2018 Január 12. Péntek

A csoport

1. Tiffany FC

2. Ruform

3. Nassfeld

4. Urbán Optika

 

19:00 Tiffany FC – Ruform    2 : 1

19:30 Nassfeld – Urbán Optika    1 : 1

20:00 Tiffany FC – Nassfeld    2 : 3

20:30 Urbán Optika – Ruform   4 : 1

21:00 Urbán Optika – Tiffany FC  2  :1

21:30 Ruform – Nassfeld   1 : 0

 

A csoport Végeredmény

1 . Urbán Optika   7p

2. Nassfeld           4p

3. Tiffany FC         3p

4. Ruform             3p

 

Január 13. Szombat

B csoport

1. H-Z Tetőszerviz

2. Fegyencváros

3. Csontdaráló

4. Baráti Casanova

 

09:00 H-Z Tetőszerviz – Fegyencváros   2 : 0

09:30 Csontdaráló – Baráti Casanova  1 : 3

10:00 H-Z Tetőszerviz – Csontdaráló   6 : 2

10:30 Baráti Casanova – Fegyencváros   3 : 2

11:00 Baráti Casanova – H-Z Tetőszerviz   6 : 1

11:30 Fegyencváros – Csontdaráló   1 : 3

 

B csoport végeredménye

1. Baráti Casanova   9p 

2. H-Z Tetőszervíz    6p

3. Csontdaráló          3p

4. Fegyencváros       0p

 

C csoport

1. Nyisztor Daru

2. Pitbull

3. Bácsborsódi ifi

4. Reál Élelmiszer

 

12:00 Nyisztor Daru – Pitbull  3 : 2

12:30 Bácsborsódi ifi – Reál Élelmiszer   2 : 3

13:00 Nyisztor Daru – Bácsborsódi ifi   2 : 0

13:30 Reál Élelmiszer – Pitbull   1 : 0

14:00 Reál Élelmiszer – Nyisztor Daru   0 : 1

14:30 Pitbull – Bácsborsódi ifi  3 : 3

 

C csoport végeredménye

1. Nyisztor Daru        9p

2. Reál Élelmiszer    6p

3. Pitbull                   1p

4. Bácsborsódi Ifi     1p

 

D csoport

1. Fánóczki rt.

2. Extra

3. Bőrmuda

4. AS Kóma

 

15:00 Fánóczki rt. – Extra  0 : 1 

15:30 Bőrmuda – AS Kóma  2 : 3

16:00 Fánóczki rt. – Bőrmuda   2 : 3

16:30 AS Kóma – Extra  1 :  4

17:00 AS Kóma – Fánóczki rt.  1 : 9

17:30 Extra – Bőrmuda    3 : 3

 

D csoport végeredménye

1. Extra     7p

2. Bőrmuda  4p

3. Fánóczki rt.  3p

4. AS Kóma   3p

 

E csoport

1. Frankcity

2. Felsőszentiváni SK

3. LST

4. HarryMix

 

18:00 Frankcity – Felsőszentiváni SK  1 : 0

18:30 LST – HarryMix  1 : 4

19:00 Frankcity – LST  1 : 1

19:30 HarryMix – Felsőszentiváni SK  1 : 0

20:00 HarryMix – Frankcity   2 : 1

20:30 Felsőszentiván SK – LST  1 : 2

 

E csoport végerdménye

1. Harry Mix  9p

2. Frankcity   4p

3. LST           4p

4. Felsőszentiván SK  0p

 

Január 14. Vasárnap

F csoport

1. Unknown

2. Perfect Beauty

3. Jasimpex-Subotica

4. Kis Dankó

 

09:00 Unknown – Perfect Beauty   1 : 5

09:30 Jasimpex-Subotica – Kis Dankó   2 : 1

10:00 Unknown – Jasimpex-Subotica   0 : 2  

10:30 Kis Dankó – Perfect Beauty   2 : 1

11:00 Kis Dankó – Unknown  2 : 1

11:30 Perfect Beauty – Jasimpex-Subotica 2 : 3

 

F csoport végeredménye

1. Jasimpex-Subotica     9p

2. Kis Dankó     6p

3. Perfect Beauty    3p

4. Unknown   0p

 

Minden csoportból tovább jut az első kettő helyezett csapat.

Egyenes kiesés játékidő: 2X15 perc  

 

Középdöntők

12:00 A1 Urbán Optika – D2 Bőrmuda   8 : 3

12:35 B1 Baráti Casanova – E2 Frankcity 2 : 3

13:10 F1 Jasimpex-Subotica – C2 Reál Élelmiszer  2 : 4

13:45 C1 Nyisztor Daru – F2 Kis Dankó  0 : 2

14:20 D1 Extra – A2 Nassfeld   4 : 2

14:55 E1 Harry Mix – B2 HZ Tetőszervíz  4 : 0

 

A továbbjutott 6 csapatból az első 2 legjobb csapat (I. és II.) automatikusan elődöntős.

 

Legjobb 4 közé kerülésért

15:35 III. 3. Extra – 5. Kis Dankó  0 : 0   hetesekkel : 1 : 2

16:10 IV. 4. Reál Élelmiszer – 6. Frankcity   2 : 1

 

Elődöntő

16:45 I. Harry Mix – III. Kis Dankó   2 : 2    hetesekkel : 3 : 1

17:20 II. Urbán Optika – IV. Reál Élelmiszer  1 : 6

 

Harmadik helyért

18:00 Kis Dankó - Urbán Optika    0 : 3 játék nélkül 

 

Döntő

18:35 Harry Mix - Reál Élelmiszer   0 : 1

 

1. Reál Élelmiszer

2. Harry Mix

3. Urbán Optika

4. Kis Dankó

 

Gólkirály : Antal Péter (Reál Élelmiszer)

Legjobb kapus : Martinovics Mátyás (Reál Élelmiszer)

Legjobb játékos : Calka Norbert (Reál Élelmiszer)

Szöllősi Tamás Díj "legszebb gól" : Sasa Nikutovics (Jasimpex-Subotica)

Legtehetségesebb játékos (21 éven aluli) : Bacsi Levente (Urbán Optika)

Legjobb védekező játékos : Knapp Tamás (Harry Mix)